شماره حساب ها

کلیه حساب های بانکی موجود به نام آقای اشکان یگانه می باشند
غیر فعال  – بانک پاسارگاد
۱۹۰۱ ۸۰۰۰ ۱۱۶۴۴۷۹۹ ۱ شماره حساب
۵۰۲۲ ۲۹۱۰ ۳۱۷۷ ۶۵۷۶ شماره کارت
IR480570190180011644799101 شبا
بانک ملی ایران
۰۲۰۰۸۱۶۸۳۵۰۰۱ شماره حساب
۶۰۳۷ ۹۹۷۲ ۲۵۱۱ ۱۲۸۶ شماره کارت
بانک سامان
۹۶۲۲ ۸۰۰ ۱۹۳۴۸۲۴ ۱ شماره حساب
۶۲۱۹ ۸۶۱۰ ۱۳۸۳ ۴۷۸۲ شماره کارت
بانک ملت
۱۹۰۱ ۸۰۰۰ ۱۱۶۴۴۷۹۹ ۱ شماره حساب
۵۰۲۲ ۲۹۱۰ ۳۱۷۷ ۶۵۷۶ شماره کارت
IR480570190180011644799101 شبا
بانک تجارت
۵۰۴۶۸۹۹۹۹۳ شماره حساب
۶۲۷۳ ۵۳۱۳ ۰۲۹۲ ۰۶۴۸ شماره کارت

      

شرایط وشماره حساب ها

۱. مشترک یا هر شخص دیگر كه به نمایندگی از مشترک این تعهد نامه رابا عمل تائید، امضا می‌نماید، بدین وسیله اعلام می‌كند و متعهد می‌شود كه دارای حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه را دارا میباشد و هیچ‌ یك از حقوق ومزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین متعهد می‌شود كه 18 سال یا بیشتر سن دارد و یا وكیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد كرد و تضمین مینماید كه تمام كارهایی را كه انجام می‌دهد با علم بر اینكه بر منافع قانونی دیگران آسیب نمی‌زند و با منافع آنها در تضاد نیست انجام می‌دهد.

۲. مشترک متعهد میشود كه با تغییراتی كه ممكن است میزبان سرور هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد كند موافقت نموده و محدودیتهایی را كه پس از اعمال این تغییرات ایجاد می شود رعایت نماید. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات میزبان سرور انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی میزبان سرور مسترد نمی گردد. مشترک می پذیرد كه در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات میزبان سرور مسئول خواهد بود كه این موضوع را به میزبان سرور اطلاع دهد.

۳. میزبان سرور برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده می نماید چنانچه اطلاعاتی كه ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا میزبان سرور شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد میزبان سرور به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و پلن وی را مسدود نماید.

۴. میزبان سرور از اطلاعات مشترک بر خلاف و غیر از اهداف و محدودیتهای ذكر شده در رویه حفظ اطلاعات محرمانه، استفاده نخواهد كرد . میزبان سرور هیچگونه اطلاعات مربوط به شما را بدون اجازه صـریح آن به دیـگران نـخواهـد داد .وب سایت ارائه خدمات میزبان سرور ( mizbanserver.ir ) با استفاده از فرمهایی اطلاعات تماس كاربران (مانند نام، آدرس، شماره تلفن تماس، پست الكترونیک و ...) را دریافت و برای سفارشات، درخواستها و دریافت نظرات و پیشنهادات درباره محصولات و خدمات از آنها استفاده مینماید.

۵. مشترک متعهد می گردد كه محرمانه بودن اطلاعات پلن و فرم قرارداد خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی كه بوسیله پلن مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به کارشناسان میزبان سرور اطلاع داده شود. بدیهی است میزبان سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان كه بر اثر استفاده فرد دیگری از كلمه عبور و یا حساب مشترک و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده نمی پذیرد. مشترک همچنین موافقت می نماید كه مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به میزبان سرور یا دیگر مشتركین كه در اثر استفاده افراد متفرقه از پلن یا كلمه عبور مشترک بوده به عهده مشترک میباشد. مشترک میبایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به پلن و فرم قرارداد خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات پلن، نام كاربری و كلمه عبور خود احتیاط نماید.

۶. مشترک موافقت می نماید كه هیچگونه استفاده خلاف شماره حساب ها و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنینشماره حساب ها جاری بین الملل انجام ندهد.

۷. چنانچه میزبان سرور به علت استفاده غیرقانونی مشترک از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات مشترک را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود.

۸. به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران و نمایندگان می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مورد قبول نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۹. میزبان سرور حـق آشـكار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرایشماره حساب ها، مقررات و بطور كلی روال قانونی و درخواست دستگاه های قضایی و دولتی، ضروری می داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت كلی یا جزئی به صلاحدید مجموعه میزبان سرور در هر زمان برای خود محفوظ می دارد. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه میزبان سرور ، شركتهای وابسته و یا شركاء گردد، مجموعه مدیریتی میزبان سرور مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشترک خود خاتمه دهد.

۱۰. میزبان سرور همه پلن ها را برای استفاده بیش از حد فضا و یا پهنای باند، مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده استفاده بیش از میزان تعیین شده، بمنظور دریافت هزینه مازاد و یا قطع سرویس مشترک اقدام می نماید.

۱۱. در صورت استفاده بیش از حد مجاز اکانت از منابع سرور از قبیل رم و سی پی یو - ارسال ایمیل های گروهی و یا نفوذ و تخریب سایت و پلاگین های آن ، اکانت مسدود شده و از طریق تیکت اطلاع رسانی خواهد شد. در صورت عدم بررسی و رفع این موضوع و تکرار بیش از سه بار ، اکانت مسدود و قرارداد به صورت یکطرفه لغو میگردد.

۱۲. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد میزبان سرور مجاز به لغو سرویس مشترک خواهد بود. اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی كه جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده اند، اعمالی كه مغایر باشماره حساب ها جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می باشند، اعمالی كه جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی از قبیل استفاده غیراخلاقی از تصاویر كودكان و ... طراحی شده اند. اعمالی كه حریم شخص ثالث و یا یک نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می دهند. فعالیتهایی كه جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبكه دیگران به طور غیرمجاز (هک كردن)، انتشار ویروسهای اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده اند و یا فعالیتهایی كه به هرصورت منجر به آزار كودكان گردد. بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی گردد.

۱۳. کارشناسان میزبان سرور به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یك پلن و یا تشخیص مرتبط بودن آن پلن با ارسال هرزنامه ها ویا نامه های ناخواسته (Bulk Mail ) آن پلن را مسدود خواهد كرد و علاوه بر این، مشترك متعهد به پرداخت كل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به میزبان سرور میباشد. مشترک تائید می كند كه مفاد سیاست نامه عدم ارسال هرزنامه میزبان سرور را مطالعه و درك نموده و رعایت كردن آنها را پذیرفته است. این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.

۱۴. بخشهای این قراداد تفكیكکپذیر میباشند. در صورتی كه بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیكترین شكل به متن اصلی تفسیر می‌گردد و سایر قسمتها و شرایط توافقنامه به طور كامل لازم‌الاجرا هستند.

۱۵. كلیه ابلاغها و اعلانات میزبان سرور ( به‌ جز موارد نقض توافقنامه) در وب‌سایت اعلام خواهند شد. اخطارهای مربوط به نقض قرارداد به پست الكترونیک و یا آدرس پستی مشترک ارسال می‌شوند.

۱۶. كلیه هزینه ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می شوند و غیر قابل بازگشت می باشند مگر اینكه به نوعی صریحا ذكر شده باشد، حتی اگر خدمات مشترك قبل از مدت زمان تعیین شده به حال تعلیق درآید، قطع و یا واگذار گردد.

۱۷. ممکن است مجموعه میزبان سرور از شرکتهای تبلیغاتی بمنظور پخش آگهی استفاده نماید.این شرکتها ممکن است از Cookieها، ActionTag ها ( که به عنوان Single PixelGif یا WebBeacon نیز شناخته می شوند ) برای سنجش میزان تاثیر آگهی ها استفاده نمایند. تمامی اطلاعاتی که بوسیله این شرکتها از طریق Cookie یا ActionTag جمع آوری می شوند ناشناخته هستند.

۱۸. میزبان سرور همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشكلات تفكیكی خاص و سایر عوامل خارج از كنترل مسئولین میزبان سرور از قبیل وضعشماره حساب ها و مقررات ، تحریم های احتمالی ، جنگ ، اعتصاب ، اغتشاش عمومی ، صاعقه ، آتش سوزی ، زلزله ، سیل ، اثرات موضعی خورشید بر روی ماهواره ، محدودیت صادرات و واردات ، محدودیت صادرات تبادل ارزی با خارج از کشور و دستورالعمل های دولتی منجر به وقفه در سرویس‌دهی میزبان سرور گردند و به گونه ای که انجام تعهدات و خدمات این قرارداد را با مشکل مواجه کند ‚ مسولیتی متوجه میزبان سرور نخواهد بود و مشترک تنها می تواند فسخ اشتراک خود را از میزبان سرور تقاضا کند .

۱۹. در صورتیكه شما سفارش سرویس دامنه (ویا به همراه سرویس فضای وب) برای ما ارسال یا اقدام به پرداخت آنلاین و یا وجه خود را از طریق واریز و یا هر نحوی پرداخت نمودید و پس از سفارش متوجه شویم كه دامنه شما قبلا ثبت شده است (حتی اگر ساعتی پیش ثبت شده باشد) ما هیچ تعهدی در رابطه با اینكه این دامنه ثبت شده است را نداریم . و ایمیل ها و اطلاعاتی كه مبنی بر تایید واریز مبلغ واریزی شما و یا فاكتور نیز برای شما ارسال شده باشد باطل میشوند و از درجه اعتبار ساقط میگردند.

قوانین میزبان سرور , شرایط وشماره حساب ها میزبان سرور ,